تور آنتالیا

آنتالیا یکی از شهرهای کشور ترکیه می باشد که در سال های اخیر طرفداران بسیاری یافته و از لحاظ گردشگری یکی از مهم ترین شهرهای ترکیه به شمار می آید، این شهر به رقم وجود سواحلی که در آن قرار گرفته، در بین مسافران و گردشگران تور ترکیه محبوبیتی بسیار یافته، به طوری که 35 درصد از مسافران کشور ترکیه مقصدشان شهر آنتالیا می باشد، انصافا هم این شهر سواحلی بسیار زیبا و چشم نواز را در خود جای داده است.

از آنجایی که برای آشنایی با یک شهر برای مسافرت مستلزم آگاهی از شرایط آب و هوایی و موقعیت شهری می باشد، سایت لحظه آخر قصد دارد این اطلاعات را در اختیار شما بگذارد تا با استفاده از تور آنتالیا سفری آسوده خاطر به این شهر داشته باشید، آب و هوای شهر آنتالیا مدیترانه ای می باشد و اغلب روزهای آفتابی دارد، در فصل تابستان گرم و شرجی است به طوری که دمای هوا در این شهر بین 35 الی 45 درجه سانتی گراد می باشد و بیش از 70 درصد رطوبت دارد، اما با این وجود باز هم در تابستان گردشگران بسیاری به این شهر سفر می کنند و نمی توانند از تفریح در این شهر زیبا و ساحلی بگذرند. در فصل زمستان نیز هوایی معتدل همراه با بارش دارد و بسیار مناسب افرادی است که گرمای هوا آزارشان می دهد و هوای بارانی را ترجیح می دهند. در این شهر بعد از بارش باران رنگین کمان در آسمان پدیدار می شود و جلوه ای زیبا به مناظر شهر می بخشد، از تفریحات آبی آنتالیا می توان به موج سواری، اسکی روی آب، قایقرانی و پارک آبی آنتالیا اشاره کرد، کوهنوردی نیز از دیگر تفریحات آن می باشد.

منطقه سر سبز و بسیار زیبای کِمِر  آنتالیا نیز در این شهر واقع شده و سبب جذابیت هر چه بیشتر این شهر شده است، این سرزمین به دلیل آب و هوای معتدل و بارانی و خاک حاصلخیز، دارای محصولات زراعی بسیاری نیز است و پر از زیبایی های اقلیمی همچون دشت های پر گل و گیاه، گل های وحشی و گیاهان دارویی ارزشمند می باشد. در این شهر جنگل های پهناوری نیز وجود دارد که زیبایی های آنتالیا را دو چندان کرده است.

اگر قصد سفر به این شهر را دارید می توانید با مراجعه به سایت لحظه آخر از صفحه تور آنتالیا و یا تور ترکیه دیدن فرمایید و از اطلاعات دقیق مربوط به آن مطلع شوید. لازم به ذکر است شهر آنتالیا دارای یک فرودگاه به نام اسپارتا می باشد که فرودگاهی بین المللی است که به اکثر کشورهای دنیا پرواز دارد، در ایران نیز تهران و تبریز از مقاصد پروازهای این فرودگاه می باشد. از تهران تا آنتالیا دو ساعت و پنجاه دقیقه می باشد.