تور مالزی

در سال های اخیر کشورها در سراسر جهان سعی بر بالا بردن امکانات رفاهی و تفریحی خود دارند تا بتوانند بیش از پیش گردشگران و بازدید کنندگان را جذب کنند و موجب پیشرفت صنعت گردشگری در کشورشان شوند. در این بین کشورهای قاره آسیا نیز از این امر مستثنا نیستند و تلاش خود را در این زمینه بیشتر افزایش داده اند، کشور مالزی یکی از این کشورهای آسیایی می باشد که سال هاست مورد توجه گردشگران و توریستان از اقصی نقاط جهان قرار گرفته است که با توجه به نظراتشان از این کشور خاطرات خوشی برایشان به یادگار مانده و لحظات خوشی را در آن گذرانده اند.

مالزی در قسمت جنوب شرقی آسیا واقع شده است و پایتخت آن شهر کوالالامپور می باشد، این شهر با آب و هوایی نسبتا گرمسیری است که برای گردشگری و مسافرت آب و هوایی مطلوب است، البته قسمت های شمالی این کشور هوایی نسبتا سرد دارد اما اغلب شهرهای مالزی گرم می باشند. مالزی سراسر پوشیده از جنگل های بسیار سرسبز و دیدنی است که قدمتی 300 ساله دارند، اما چیزی که در این کشور گردشگران را به سوی خود جذب می کند وجود بیش از 30 جزیره در این کشور است، این جزایر دارای سواحلی بکر و فوق العاده می باشند که می تواند آدمی را محصور خود کند و لحظاتی بسیار لذت بخش و ماندگار را برای گردشگران رقم بزند.

کشور مالزی برای جذب هرچه بیشتر گردشگران، از تمامی مسافران با هر بودجه ای استقبال می کند و این می تواند نکته ای مثبت برای گردشگران و گذران اوقات فراغتی لذت بخش باشد. اکثر مردم کشور مالزی مسلمان هستند از این رو در بسیاری از رستوران های آن غذای حلال سرو می شود و این امر یکی دیگر از دلایلی است که در سال های اخیر ایرانی های بیشتری به مالزی سفر می کنند. گردشگران تور مالزی باید بدانند که زبان این مردم مالایی و انگلیسی می باشد و اگر کمی انگلیسی بلد باشید می توانید به راحتی با این مردم ارتباط برقرار کنید. واحد پول مالزی نیز رینگیت می باشد. همچنین این کشور فرودگاه های بسیاری را در خود جای داده که پر رفت و آمد ترین فرودگاه آن، فرودگاه بین المللی سنگاپور می باشد.

بد نیست بدانید این کشور در اغلب روزهای سال هوایی بارانی دارد و از این لحاظ در رتبه ششم در بین دیگر کشور ها قرار دارد، اما نگران نباشید زیرا این باران ها اغلب دائمی نیستند و به سرعت تمام می شوند. اگر به مالزی علاقه مند شده اید و قصد سفر به آن را دارید می توانید به سایت لحظه آخر مراجعه کرده و پس از بازدید از تورهایی همچون تور کوالالامپور، تور  لنکاوی، تور کوالالامپور سنگاپور، تور سنگاپور و دیگر تورها، تور مورد نظر را خریداری کرده و از تفریح در این کشور زیبا نهایت لذت را تجربه کنید.