تور تایلند

در تمامی دنیا کشورهای ساحلی در هر جایی که باشند، طرفداران بسیاری دارند و گردشگران و مسافران زیادی را به سوی خود روانه می کنند، چرا که تفریحات آبی و ساحلی تفریحاتی مهیج هستند و اگر در تابستان باشد می تواند بسیار دل چسب و لذت بخش باشد. تایلند نیز یکی از همین کشورهای ساحلی است که سالانه گردشگران و توریست های بسیاری از سراسر جهان برای تفریح و خوش گذرانی به این کشور سفر می کنند.

کشور تایلند در قسمت جنوب شرقی قاره آسیا واقع شده و پایتخت آن شهر بانکوک می باشد، این کشور آب و هوایی بسیار معتدل و مناسب دارد و همین آب و هوا باعث ایجاد پوشش های گیاهی متنوع و سرسبز شدن این کشور می باشد، به همین سبب تایلند مقصد خوبی برای علاقه مندان به سفر و گذران اوقات فراغت می باشد، این کشور شهرهای زیبایی همچون پاتایا، پوکت، سامویی و پیانگ مای دارد که گردشگران تور تایلند می توانند از تمامی این شهرها بازدید داشته باشند و از جادبه های گردشگری آن ها دیدن فرمایند.

 به دلیل شرجی بودن آب و هوای تایلند پیشنهاد می شود برای سفر به این کشور فصل زمستان برگزیده شود، چرا که در این فصل تایلند هوایی نسبتا سرد دارد و از گرمای طاقت فرسا در آن خبری نیست.  اما در نظر داشته باشید که در بین ماه های اردیبهشت تا مهر ماه به دلیل بارش های زیاد هتل ها و اقامتگاه های این کشور با مبالغ کمتری سرویس و خدمات ارائه می دهند و این می تواند نکته سفر شما را از لحاظ اقتصادی به صرفه کند.

این کشور کوهستان هایی سرسبز و جنگل هایی بسیار دارد و دارای بیش از 3 کیلومتر مربع نوار ساحلی است و همین امر سبب جذب گردشگران و توریست ها به این کشور می شود. مردمان کشور تایلند مردمانی خون گرم، مهمان نواز و مهربان هستند و اغلب زبان انگلیسی را متوجه می شوند، بد نیست بدانید تایلندی ها یک رسم کهن و دیرینه دارند، راس ساعت 8 صبح پرچم کشور را بر بلندای شهر و روستایشان برافراشته می کنند و در 6 بعد از ظهر پرچم را پایین می آورند، این امر برای تایلندی ها نشانگر احترامی است که برای پادشاهی کشورشان قائلند. مردم تایلند برخی بودایی و برخی مسلمان هستند.

علاقه مندانی که قصد خرید تور تایلند را دارند می توانند با مراجعه به سایت لحظه آخر از صفحه تور تایلند بازدید کرده و از تاریخ دقیق شروع و پایان تورها اطلاع یابند، این نکته را در نظر داشته باشید که اکثر شهر های تایلند تور جداگانه همچون تور بانکوک، تور پاتایا و تور پوکت دارند، اگر قصد سفر به یکی از شهرهای تایلند را دارید می توانید از این تورها استفاده کنید و یا با استفاده از تور ترکیبی تایلند از چند شهر دیدنی آن دیدن کنید و علاوه بر زمان در هزینه ها نیز صرفه جویی داشته باشید.