تفریحات کیش

در جنوب ایران چندین جزیره وجود دارد که در سال های اخیر به آن ها توجه بسیاری شده و مسافران و گردشگران بسیاری سالانه به جنوب ایران برای تفریح در جزایر آن روانه می شوند، از مهم ترین جزایری که می توان نام برد، جزیره کیش و قشم می باشند که امروزه دو قطب از مهم ترین مقاصد گردشگری ایران به شمار می روند و کسی که قصد سفر داشته باشد و بخواهد چند روزی از زندگی پر مشغله و پر هیاهوی امروزی دور باشد بی شک جزایر کیش و قشم اولویت های اول آن می باشند. سایت لحظه آخر قصد دارد در این مقاله به معرفی تفریحات جزیره کیش بپردازد تا با آن ها آشنا شده و به راحتی در این جزیره تفریح کرده و خاطرات خوشی برای خود رقم بزنید.

از جذاب ترین تفریحات کیش می توان به تفریحات آبی، تفریحات هوایی، سافاری، تم پارک اوشن و بازدید اماکن آن و تفریحاتی از این دست اشاره کرد، در ادامه به توضیحی مختصر در مورد هریک از این ها می پردازیم. تفریحات آبی کیش نسبت به سایر تفریحات آن برتری دارد و طرفداران بسیاری پیدا کرده است، تفریحاتی اعم از اسکوتر غواصی، شاتل، بنانا، فلای بورد، غواصی، قایق سواری، جت اسکی و اسکی روی آب شامل تفریحات آبی کیش می شود. اسکوتر آبی و فلای بورد جدیدترین تفریحات آبی این جزیره می باشد که به تازگی به جمع تفریحات پر هیجان آن پیوسته اند و در این مدت کم طرفداران زیادی یافته اند. اگر به تفریحات آبی علاقه دارید به شما پیشنهاد می شود حتما این تفریحات مهیج را تجربه کنید و از لذتتان برای ما بگویید تا بتوانیم به هم کمک کرده و از تجربیات هم استفاده کنیم. 

اگر ترس از آب و یا جانوران دریا دارید و به همین دلیل جرات استفاده از تفریحات آبی جزیره را ندارید، این جزیره پارکی آبی در نظر گرفته است که در آن می توان با خیال راحت به تفریح پرداخت و سوار بر بلند ترین سرسره های آن شده و هیجان آن را تجربه کرد، در پارک آبی کیش پر از بازی های آبی متفاوت و مهیج است. از دیگر تفریحات کیش می توان به تفریحات هوایی آن اشاره کرد، اگر از ارتفاع ترسی ندارید می توانید از تفریحات مهیج هوایی این جزیره نیز لذت ببرید و از ارتفاع بالا به تماشای این جزیره بنشینید، با تفریحاتی همچون پاراگلایدر و جایروکوپتر می توانید لذت پرواز را بر فراز این جزیره زیبا و دیدنی تجربه کنید و از زیبایی های آن لذت ببرید.

شاید با خود بگویید تفریحات آبی و هوایی را می توان در بیشتر نقاط ایران تجربه کرد، اما کمتر پیش می آید تا بتوان تفریحی همچون سافاری را تجربه کرد و از هیجان آن لذت برد، سافاری کیش این امکان را به شما می دهد تا بتوانید توری صحرا گردی داشته باشید و از این جاذبه طبیعی کیش نیز لذت ببرید. علاقه مندان به کیش می توانند با مراجعه به سایت لحظه آخر، با استفاده از تور کیش به این جزیره تفریحی سفر کنند و لحظات خوشی را در کنار خانواده داشته باشند.