اوت لت مال دبی

در سراسر جهان هرکسی که می خواهد به جایی سفر کند، با تمام هزینه هایی که آن سفر برایش در پی دارد، باز هم مبلغی را برای خرید کنار می گذارد و این به یکی از برنامه های جدایی ناپذیر سفرها تبدیل شده است. اما از آن جایی که بودجه های اختصاص داده شده به این امر برای هرکسی متفاوت است، طبیعتا باید برای یافتن مرکز خریدی که متناسب با بودجه آن بوده و بتواند تمامی اقلام مورد نظرش را در بر گیرد کاری دشوار است و اگر بدون تحقیق به مراکز خرید مراجعه کند نتواند شاید به مقصود دلخواه خود دست یابد.

در تمام دنیا اوت لت ها از مراکز خرید قیمت مناسب هستند و یکی از ویژگی های آن ها عرضه اقلام مارکی است که کمی قدیمی شده اند. سایت لحظه آخر در این مقاله به شهر دبی پرداخته و قصد دارد شما را با یکی از مراکز خرید این شهر آشنا سازد، اوت لت دبی یکی از همین مراکز خرید قیمت مناسب است که با وجود گران بودن شهر دبی و بالا بودن هزینه ها در این شهر می تواند امیدوار کننده و بسیار کارآمد باشد. اوت لت دبی اولین اوت لت خاورمیانه می باشد.

در اوت لت مال دبی 1200 برند برتر جهانی حضور دارد و آماده خدمت رسانی به گردشگران و مسافران می باشد، اکثر اقلام موجود در این اوت لت اعم از پوشاک، کیف، کفش، جواهرات، عطر، کامپیوتر، موبایل و اجناسی از این دست، با 30 الی 90 درصد تخفیف به فروش می رسند، اما نکته ای که در مورد اوت لت ها باید بدانید این است که اگر اهل استفاده از مارک های روز دنیا هستید و عادت دارید همیشه روی مد پیش روید، امکان دارد در این مراکز، اجناس مورد علاقه خود را نیابید، چرا که در واقع اجناس برندهای مطرح جهان که در دیگر مراکز خرید به فروش نرفته اند در این اوت لت ها با قیمت های پایین تر به فروش می رسند.

گفتنی است علاوه بر تخفیفاتی که فروشگاه های این مرکز خرید بر روی اجناس می گذارند شما می توانید با تهیه کارت پلاس اوت لت، تخفیفی دیگر نیز از فروشگاه ها داشته باشید، برای دریافت این کارت می توانید به باجه های خدمات مشتریان اوت لت دبی مراجعه کنید، اما در نظر داشته باشید تخفیف های این کارت به صورت روزانه می باشد و بعد از گذشت 24 ساعت فاقد اعتبار می شود.

اوت لت دبی علاوه بر فروشگاه های متعدد، دارای امکانات دیگری نیز هست، امکاناتی همچون هتل های شناور، هتل سوما، هتل بودجه، مرکز فرهنگی تفریحی، شهربازی کودکان و امکاناتی از این دست به منظور رفاه حال گردشگران و مسافران در این مجموعه در نظر گرفته شده است. اگر قصد دارید به دبی سفر کنید می توانید با مراجعه به سایت لحظه آخر از صفحه تور دبی بازدید داشته باشید و با خرید این تور سفری خاطره انگیز در این شهر را تجربه کنید.

ساعات کاری این مجموعه در روزهای شنبه تا چهارشنبه از ساعت 10 الی 22 و پنج شنبه ها از 10 الی 24 می باشد، اوت لت دبی در خیابان العین واقع شده است.