تور لحظه آخری

امروزه در سراسر جهان بلیط های مسافرتی به صورت آنلاین به فروش می رسند و سبب راحتی هر چه بیشتر گردشگران و مسافران شده اند، با شروع فروش بلیط ها به صورت اینترنتی، تورهایی با عنوان لحظه آخری نسبت به گذشته رونق بیشتری گرفتند، تور لحظه آخری به تورهایی اطلاق می گردد که زمان زیادی تا پرواز به سوی مقصد باقی نمانده است، دو یا سه روز مانده به آغاز تور، اگر ظرفیت آن تکمیل نشده باشد بلیط های فروخته نشده با قیمتی 10 تا 50 درصد پایین تر به فروش گذاشته می شوند، به همین دلیل اینترنت کمک کرده تا آفر این تورها در حداقل زمان ممکن به گوش مردم رسیده و در اصرع وقت به فروش برسند، تخفیف این تورها در بعضی مواقع حتی به 60 درصد پایین تر نیز می رسند.

شاید برای شما سوال پیش آید که آیا با پایین آمدن قیمت تور امکانات و خدمات آن نیز کاهش می یابد؟ خیر، طبق قانونی که در این باره وجود دارد هیچ شرکت و آژانسی حق کم کردن امکان و یا خدمتی برای پایین بودن قیمت تور از مسافر خود ندارد و در صورت سرپیچی از آن تخلف محسوب شده و ملزم به پرداخت جریمه می شوند.

در تورهای لحظه آخری داخلی به راحتی می توان از این تورها استفاده کرد، اما در تورهای خارجی مشکلی که وجود دارد این است که برای ورود به برخی کشورها مسافران به ویزا نیاز دارند، البته تورهای لحظه آخری اغلب برای کشورهای بدون ویزا می باشد، اما آژانس های مسافرتی در مورد برخی از کشورهای پر طرفدار برای تکمیل ظرفیت خود آفر ویژه می گذارند، چرا که اگر ظرفیت تور مورد نظر تکمیل نشود، آژانس ها متحمل ضرر می شوند. کشورهایی همچون ترکیه، گرجستان، مالزی، سریلانکا و صربستان نیاز به ویزا ندارند و گردشگران ایرانی تبار می توانند به راحتی به این کشورها سفر کنند، اما کشورهایی همچون دبی، تایلند، روسیه، هند و چین لازمه ورود به آن ها ویزا می باشد. برای سفر به این کشورها با تور لحظه آخری، می توان نسبت به ویزای مورد نظر اقدام کرده و بعد از آماده شدن آن سریعا تور مورد نظر را خریداری کرد.

علاقه مندانی که قصد سفر دارند می توانند با مراجعه به سایت لحظه آخر از تورهای لحظه آخری بازدید نموده و تور مورد نظر خود را خریداری نمایند، لازم به ذکر است سایت لحظه آخر همه روزه این قبیل تورها را به روزرسانی کرده که می توانید با خیالی آسوده سفر کنید و لحظاتی خوش برای خود وهمراهانتان رقم بزنید.