شهربازی متاتسمیندا

آیا می دانستید کشور گرجستان یکی از مهم ترین مقاصد صنعت گردشگری در قاره آسیا می باشد و سالانه تعداد زیادی از گردشگران و توریست های این قاره را به سوی خود می کشاند؟ بله درست است، گرجستان کشوری با آب و هوای مناسب و پوشش گیاهی متنوع، پر از جاذبه های دیدنی می باشد که هر چهار فصل را داراست و به همین سبب در تمامی فصول سال میزبان توریست های بسیاری است که با سفر به این کشور از زیبایی های آن لذت می برند. تفلیس بزرگ ترین شهر و پایتخت گرجستان می باشد که جاذبه های گردشگری بسیاری را در خود جای داده است، اگر از مسافرین تور گرجستان و یا تور تفلیس هستید در ادامه با ما همراه باشید تا با یکی از تفریحات جذاب تفلیس آشنا شوید و هنگام سفر به این کشور از این جاذبه مهیج لذت ببرید. 

شهربازی متاتسمیندا به عنوان پارک موضوعی تفلیس در پارکی به همین نام واقع شده است، این شهربازی یکی از جاذبه های تفلیس به شمار می آید و هر که قصد سفر به این شهر را دارد، تجربه لذت این شهربازی را جزو اولویت های خود برای بازدید قرار می دهد، چرا که این شهربازی بر روی کوهی به نام متاتسمیندا است و به عنوان بام تفلیس نیز در ارتفاع 700 متری  شمرده می شود. این شهربازی در وسط این شهر قرار گرفته و شب های تفلیس را زنده نگه می دارد.

 شهربازی متاتسمیندا با وسعتی 100 هکتاری جمعا 25 بازی مهیج را برای رده های سنی کودکان تا بزرگسالان در خود جای داده است، از بازی های این شهربازی می توان به ترن هوایی، چرخ و فلک، بازی های پرتابی، سرسره های آبی و غیره اشاره کرد که ترن هوایی و چرخ و فلک آن از برترین بازی ها محسوب می گردد،این شهربازی پر از شور و هیجان است و با ورود به آن ناخود آگاه این هیجانات به شما نیز منتقل می شود، اگر فردی پر انرژی هستید در این شهربازی به راحتی می توانید انرژی خود را تخلیه کنید و ترشح آدرنالین در بدنتان را به سر حد خود برسانید.

 نکته قابل توجه در مورد این شهربازی این است که برای رسیدن به آن می توانید از قطار کابلی استفاده کنید، این قطار شما را به بالای کوه متاتسمیندا می برد و به شما این امکان را می دهد در حین راه از زیبایی های تفلیس و مناظر دیدنی آن لذت ببرید. جالب است بدانید قدمت پارک متاتسمیندا به بیش از 100 سال می رسد اما از لحاظ ایمنی بازی ها هیچ نگرانی وجود ندارد، چرا که بازی های این شهربازی هنوز از تکولوژی های روز دنیا برخوردار است و عضو انجمن بین المللی شهر بازی ها می باشد و به طور منظم توسط کارشناسان و متخصصان مربوطه کنترل می شوند. 

سایت لحظه آخر برای علاقه مندان پیشنهاد استفاده از تور ترکیبی گرجستان را به همراه دارد، با استفاده از این تور می توانید به دو شهر این کشور سفر کنید و در کنار بازدید از این شهربازی، از دیگر جاذبه ها دیدن فرمایید، اما گردشگران تور باتومی نیز می توانند برای بازدید از آن اقدام نمایند، اگر جزو افرادی هستید که به تفلیس سفر کرده اید و تفریح در این شهربازی را تجربه کرده اید، لطفا نظرات و پیشنهاد هایتان را برای ما به اشتراک بگذارید.